Section outline

    • Kirjeldus

      Mängulised testid ja pollid

      Kahoot on väga mänguline keskkond, mille abil on võimalik koguda õpilastelt tagasisidet ning teha teste. Keskkond töötab hästi ka nutiseadmetega.


    • Kirjeldus

      Testide läbiviimine

      Lihtne töövahend õpetajatele testide läbiviimiseks. On olemas rakendus Android ja iOS seadmetele. Nutiseade on vajalik ainult õpetajale. Õpilastele on vaja välja printida märgid, mille abil saavad nad vastata, pöörates märgi õiget pidi. Moodustada saab küsimusi, millel on kuni neli vastusevarianti.


    • Kirjeldus

      Veebipõhine ekraanisalvestusvahend

      Tasuta verisoon lubab salvestada kuni 15 minutit ning videoid saab avaldada Screen-o-maticu või Youtube keskkonnas. On võimalik ka videot alla laadida.


    • Kirjeldus

      Keskkond kujutab endast nö seina, kuhu on ühiselt võimalik lisada lühisõnumeid - 140 märki või vistutada materjali. Sobib hästi kitsama teema grupitööna. Samuti saab määrata, et teiste kasutajate lisatud info peab seina omanik enne avaldamist kinnitama.

      Loodud seina on võimalik vistutada kolmandatesse keskkondadessse.

      Keskkonda saab sisse logida google-kasutajakonto andmetega.


    • Kirjeldus

      Videotundide loomise keskkond

      Keskkond videotundide loomiseks. On olemas õpetaja ja õpilase konto. Videoid saab lisada erinevatest keskkondadest (Youtube, KhanAcademy, TedED jne) või ise üles laadida. Kui video on lisatud, siis on võimalik seda kärpida, lisada audiokommentaare ja küsimusi (valikvastused, avatud küsimused). Õpetaja saab luua klasse ning määrata videotunde teatud klassidele. Hiljem on näha, kes on videot vaadanud ja kuidas on küsimustele vastatud. Õpilaste jaoks on loodud ka rakendus Apple nutiseadmetele.


    • EDPuzzle õpetus


    • Kirjeldus

      Tarsia mängude tegemine

      Tarsia programmi peab arvutisse alla laadima ning sobib see Windows operatsioonisüsteemiga arvutitele. Programm sobib väga erinevatele õppeainetele ning lisada saab pilte ja sümboleid.