5. nädala tegemised

5. nädala tegemised

Mariann Laius
Vastuste arv 0

Tere! 

Kiidan neid, kes matemaatikas kindlalt järje peal püsivad! Mul on hea meel, et julgetakse ka ülesannete lahendamisega hätta jäädes abi paluda. Ainult mõnel juhul küsitakse abi alles siis, kui töö esitamist meelde tuletan. Kahjuks on veel neid õpilasi, kellele laupäeval või isegi pühapäeval tuleb koduse töö esitamist meelde tuletada. Samuti ei saa info liikuda, kui ei vastata kõnedele, sõnumitele või e-kirjadele. Paraku on ka selliseid õpilasi, kes ei ole veel kursusel midagi teinud ja nendega ei saa ma ka ühendust. Eks igaühel on vaba tahe: õppida või mitte. Samas oleks viisakas teada anda, kui seda kursust mingil põhjusel läbida ei saa või ei taha. Nii jääks ka mul seda nn tagaajamise tööd vähemaks, mida täiskasvanud õppijate puhul sugugi olla ei tohiks. 

Kindlasti olete märganud, et 4. nädala koduse töö puhul on kursuste lehel kirjas "+", kui töö on esitatud. Nagu osadele kirjutasin, oli sisuliselt tegu tööga tekstiga ehk eesti keele ülesandega. Seetõttu ka niisugune hindamine. Alanud nädala kodune töö on ülesannete lahendamisega seotud ja seetõttu võib selle esitamise korral jälle "A" või "a" saada. Tabelit, mida täitsite, võib täita mitut moodi. Panin oma lahenduste juurde välja erinevaid variante. Väljas on ka uus kodune töö ja selle nädala materjalid. 

Parimate soovidega

Mariann Laius