Section outline

    • Võrrandid ja protsendid ka

      tuleb üle vaadata.

      Kui selge on kõik vana meil,

      siis saame käia uutel teil.

      Murdvõrrandeid ja lineaarvõrratusi me

      ning nende süsteeme uurime.

      Ruutvõrratused teiste seas

      on leidmas koha Teie peas.

      .                                 M. Laius

      ---------------------------------------

    • PALUN MEELDE JÄTTA JÄRGMIST:
      1) õppeülesannete täitmiseks tuleb esmajärjekorras kasutada õpetajate poolt koostatud õppematerjale ja õpikut, mitte internetilehekülgedelt kokku otsitud kaheldava väärtusega infot;
      2) kui õpetajal tekib kahtlus esitatud iseseisva töö autorluse osas (töödes sarnased vead vms), küsib õpetaja suuliselt täiendavaid küsimusi!

    • MIS EES OOTAB?!


    • Sissejuhatus kursusesse

      (10.i klass - e-õpe): 

    • NB! Enne kursusele registreerumist tutvuge kursuse sisu, eesmärkide, ülesannete, ajakava, kohustuslike nõuete jm õppekavas sisalduvaga ning otsustage, kas Te suudate antud kursuse puhul edukalt iseseisvalt õppida.

      -----------------------------------------


    • ---------------------------------------

      Matemaatika 1.b kursusel toetume ainekavas viidatud H. Afanasjeva jt kitsa matemaatika õpikule ja õpetaja koostatud töölehtedele. 

      Edukaks õppimiseks on vaja läbi töötada iga teema juures olev teoreetiline materjal, täita töölehed ja lahendada 2 kodust tööd ning esitada õpimapp. Arvestuste nädalal toimub arvestustöö kogu kursuse materjali peale.

      NB! Konsultatsioonide ajad leiate õpikeskkonna avalehel olevast tunniplaanist.

    • Kes soovib esitada koduseid töid läbi matemaatilise teksti koostamise arvutil, see võib abi saada järgnevast materjalist: https://sisu.ut.ee/valemid/avaleht . 

    • P.S. Et kõigega edukalt hakkama saada, on tarvis osata aega planeerida. Meie kooli enamus õpilasi on ju eriti tublid ja õpivad töö ning pere kõrvalt. Seetõttu on paljudel neist aja planeerimisest hea ettekujutus. Kes vajab selleks abi, leiab nõuandeid siit: https://tudengiveeb.ee/et/esileht/tulemuslik-korgharidus/23-oppimine/praktilised-nouanded-korgkoolis-toimetulekuks/77-ajaplaneerimine-kuidas-aega-juurde-tekitada

      Edu sel teel!

      Mariann Laius



    • Koduste tööde esitamise tähtajad: 

      * 10.i klass: 19. veebruar ja 11. märts 2024. a.