Üldine
Section outline
-
-
---------------------------------------------------------------
MIS EES OOTAB?!
* Sissejuhatus kursusesse
Nüüd on korratud varasemates klassides õpitud põhiteadmisi matemaatikas ja saame suurema kindlustundega asuda 9. klassi teemade uurimise juurde.
Muidugi nõuab see kõik õppijalt pingutust, järjepidevust, oskust aega planeerida ja iseseisvust õppimises. Edu ei pruugi kergelt tulla, kuid alla anda on alati kõige lihtsam. Toetame koos õpetaja Juta Nuginiga teid sel teel. Ainult käekõrval me kedagi kooli tuua ei saa - seetõttu on oluline alati tundides osaleda, kodus õppida ja vajadusel täiendada oma teadmisi õpitoas (kolmapäeviti kl 15.15, etteteatamisega) või esmaspäeviti peale tunde (kokkuleppel õpetaja Juta Nuginiga).
ME USUME, ET SAATE HAKKAMA!
-
Lisaks ainealastele teadmistele peaks matemaatika arendama ka häid harjumusi: visadust, järjekindlust, püsivust, süstematiseerimisoskust. Kõigile neille harjumustele saab aluse panna õpimappi koostades.
ÕPIMAPP (kuni 12 punkti)
Hiljemalt kursuse 7. nädalal (kokkulepitud kuupäevaks) esitab iga õpilane õpimapi. Üle 1 päeva hilinenud õpimappe vastu ei võeta! Arvestuste nädalal saab esitada õpimapi ainult väga mõjuvatel põhjustel. Ilma õpimappi esitamata kursuse hinnet kätte ei saa! Õpimapis peavad olema kõik kursuse jooksul tundides (kus õpilane osales) tehtud kirjalikud ülesanded, kodused tööd ja sooritatud tunnikontrollid koos (vajalike) vigade parandustega ning õpilase koostatud valemite leht kogu kursuse materjali kohta. Kui tundides ei osaletud, tuleb lahendada Moodles või kursuste lehel olevad nädala ülesanded ja need lisada õpimappi. Õpimapp sisaldab tiitellehte. Õpimapi eest on võimalik kokku saada kuni 12 punkti. Vihik ei asenda õpimappi!
Punkte saadakse järgmiste asjade eest:
* 1 punkt – õpimapp on esitatud tähtajaks;
* 2 punkt – õpimapp on korrektselt ja loetavalt vormistatud ning algab tiitellehega;
* 1 punkt – õpimapi sisu on õiges järjekorras;
* 3 punkti – õpimapis on töölehed koos lahendustega ja tunnis tehtud tööd;
* 2 punkti – õpimapis on kodused tööd (vajadusel koos vigade parandustega);
* 2 punkti – õpimapis on sooritatud tunnikontrollid (vajadusel koos vigade parandustega);
* 1 punkt – õpimapis on õpilase poolt tehtud valemite leht kursuse temaatika kohta.
-
Koduste tööde esitamise tähtajad: 4. detsember 2023 ja 10. jaanuar 2024.
-