Kursuse lõpetamine

Kursuse lõpetamine

Mariana Jürimäe
Vastuste arv 0

Tere!

Kursuse jooksev hinne kujuneb hiljemalt järgmise nädala neljapäevaks, 19.01. Neljapäeva õhtuni saab teha väikeseid teste ja saavad esitada viimaseid nädalaülesandeid need, kes tunnitöös osaleda ei saa/ole saanud. Oma seisu saate vaadata sisevõrgust muusika ja/või kunsti kursuse alt, kus saadud punktide juurde on lisatud kommentaar, mille eest punktid on saadud. Et saada hinne "3", on tarvis saada 50p, hinde "4" annab 75p ja hinde "5" 90p. 

Kursuse viimase nädala alt leiate ka kokkuvõtva ülesande (3p), milles ootan Teilt tagasisidet ja analüüsi antud kursuse kohta.

Kui jooksvalt (soovitud) hinne ei kujune, saab arvestusnädalal teha kursuse kokkuvõtvat testi (80p) või üksikainetesti (80p), mille peab arvestatud saamiseks sooritama vähemalt 40 punkti peale (arvestan esitatud nädalaülesandeid, kuid kui kursusel pole jooksvalt ühtegi tööd tehtud, tuleb hinde saamiseks kokkuvõtva testi eest saada vähemalt 50p). Kokkuvõtvad testid on avatud moodles (22.01-26.01) ja koolis kontaktset arvestustöö tegemist EI toimu. 

Vastan võimalikele küsimustele hea meelega meili teel.


Head,

Mariana Jürimäe